четврток, 5. август 2021. Вести денес: 172
Вонредна вест

ЦРНА СТАТИСТИКА ВО МАКЕДОНИЈА: Од коронавирус починаа 4 лица, 219 новозаразени

home Познати

Згодната Ива победи во „Задруга“: Многумина полудеа по нејзината убавина, а погледнете како изгледала пред пластичните операции

Згодната Ива победи во „Задруга“: Многумина полудеа по нејзината убавина, а погледнете како изгледала пред пластичните операции

Ива Гргуриќ од Хрватска е победничка во „Задруга 3“. Таа беше една од најзгодните учеснички кои се појавија во ова реално шоу.

Се претстави како девојка со скандалозен живот, врска со многу постар маж, па беше нарекувана “спонзоруша“.

Минативе десет месеци влезе во врска со Стеван Кариќ, па со Филип Џукиќ. Сепак, Ива покажа и позитивни квалитети, штом беше изгласана за победничка.

Во дуелот за првото место таа го победи Марко Миљковиќ, момчето на Луна Џогани.

Ива со сигурност ќе биде запамтена како една од најубавите девојки кои се натпреварувале, но погледнете како изгледала пред операциите и естетските зафати.

Навистина не личи на себе, но многумина ќе кажат дека природна е поубава.

Коронавирус