понеделник, 27. јануари 2020. Вести денес: 171
home Познати

Згодната Џенифер во теретана со прескапа торба

Згодната Џенифер во теретана со прескапа торба

По завршувањето на нејзината супер успешна турнеја „It’s My Party“, Џенифер Лопез се врати на својата нормална рутина.

На патот кон фитнес-салата, која ја посетува неколку пати неделно, папараците ја снимија како носи торба „Hermes“, која според „Дејли меил“, вреди 20.000 долари.

Облечена во спортска облека, луксузниот додаток на дивата се истакнуваше уште повеќе.

Имајќи предвид дека состојбата на 50-годишната пејачка за 2019 година е 400 милиони долари (без приходите од турнејата), нејзината скапа торба сигурно не влијае на нејзиниот буџет.