петок, 20. мај 2022. Вести денес: 0
home Познати

Згодна во шестата деценија: Лепа Брена има нозе вредни милион долари

Згодна во шестата деценија: Лепа Брена има нозе вредни милион долари

Фолк дивата Лепа Брена има 57 години, а изгледа феноменално. На изгледот можат да и позавидат и многу помлади колешки.

За нејзината успешна и повеќе од 35 години долга кариера сите знаат, а пејачката моментално е на море каде со една фотографија ги распамети сите на Инстаграм.

Во шестата деценија Лепа Брена позира, а во преден план се нејзините долги нозе. Коментарите од воодушевените фанови само се нижат.

Меѓу коментарите се истакнува и оној дека овие нозе се вредни милион долари.

Најнови вести

Коронавирус