недела, 19. септември 2021. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

ЦРН РЕКОРД НА ПОЧИНАТИ ВО ЗЕМЈАВА: Денеска над 40 починати, НАЈМЛАДИОТ НА САМО 18 ГОДИНИ!

home Познати

„Згодна си и убава, но ова е многу кусо“: Ријана предизвика бура од коментари кога се појави во ВАКВО издание

„Згодна си и убава, но ова е многу кусо“: Ријана предизвика бура од коментари кога се појави во ВАКВО издание

Ријана го привлекува вниманието каде и да се појави. Таа и момчето Ејсап Роки беа фотографирани за време на излегување во Мајами.

33-годишната пејачка носеше супер кратки панталончиња и кошула од Vetements заедно со Fendi чантичка.

Коментарите се поделени. Најголем дел се комплименти, но има и такви кои велат дека пантолоните се прекуси и дека Ријана после толку години на сцена не научила како треба да се облекува.

 

Најнови вести

Коронавирус