недела, 26. септември 2021. Вести денес: 38
home Познати

ЗГОДНА, ПОЗГОДНА НЕ МОЖЕ ДА БИДЕ: По скандалот и депортирањето во Белград, Беквалац се соблече на Ибица

ЗГОДНА, ПОЗГОДНА НЕ МОЖЕ ДА БИДЕ: По скандалот и депортирањето во Белград, Беквалац се соблече на Ибица

По драмата што ја доживеа кога беше депортирана во Белград од аеродромот во Цирих, бидејќи со себе имаше неважечки пасош, Кристина Беквалац сепак пристигна на Ибица. Таму ја чекаа сестрата Наташа Беквалац и нејзините соработници.

Пејачката снима видео на омилениот остров на сестрите Беквалац, но и покрај работните обврски, тие имаат доволно време да поминат време и да уживаат на плажа.

Згодната Кристина, штом пристигна, облече костим за капење и истрча на плажа. Го покажа своето тело доведено до совршенство.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kristina Bekvalac (@kristinabekvalac)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kristina Bekvalac (@kristinabekvalac)

Коронавирус