сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 0
home Познати

Згодна и талентирана на мама: Ќерката на Цеца објави нова песна и спот, Анастасија има хит (ВИДЕО)

Згодна и талентирана на мама: Ќерката на Цеца објави нова песна и спот, Анастасија има хит (ВИДЕО)

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражњатовиќ ја објави својата нова песна.

Истата се вика „Ране“, а нејзин композитор е Дарко Димитров.

Во спотот, наследничката на Цеца изгледа одлично, а песната сигурно ќе биде голем хит.

Најнови вести