понеделник, 1. март 2021. Вести денес: 21
home Познати

Згодна дама во розово, висок шлиц и длабоко деколте: Погледнете зошто Ева измами воздишки кај сите (ФОТО)

Згодна дама во розово, висок шлиц и длабоко деколте: Погледнете зошто Ева измами воздишки кај сите (ФОТО)

Ева Лонгорија (44), ѕвездата на „Очајни домаќинки“ примамува воздишки каде и да се појави.

На филмскиот фестивал во Кан  таа се појави во прекрасна креација за која денес зборува целиот моден свет.

Таа изгледаше неверојатно во розов сатенски фустан на Алберта Ферети со длабоко деколте и висок прорезна долниот дел.

Коронавирус