понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 281
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Жежок поздрав за добра ноќ: Катарина Ивановска позира само со црни гаќички на себе (фото)

Жежок поздрав за добра ноќ: Катарина Ивановска позира само со црни гаќички на себе (фото)

Топ моделот Катарина Ивановска како мерка за безбедност за себе и своето семејство поради пандемијата од коронавирусот, живее во викендицата во Маврово.

Кога пак е во прашње нејзината кариера, иако експресно се врати во форма откако стана мајка по вторпат, поради ситуацијата и работата е во мирување.

Сепак, одржувањето на телото е нејзиниот приоритет, па затоа секојдневно е активна трчајќи покрај Мавровско езеро.

А таму е вистинската убавина, да и позавидиш од фотографиите кои ги објавува и убавината која ја ужива.

За добра ноќ пак, убавата Катарина прати жежок поздрав од ретро фотографија на која е гола, а на себа има само црни гаќички од тантела.

Издание во кое изгледа бомбастично!

Се на се’ профилот на Катарина е празник за очи, дело на мајката природа, во ваква или онаква форма.

Парламентарни избори 2020