четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Познати

Жежок крај на летото: Згодната македонската водителка позира во бикини (ФОТО)

Жежок крај на летото: Згодната македонската водителка позира во бикини (ФОТО)

Македонската водителка Марјана Станојковска важи за една од најатрактивните јавни лица кај нас, без разлика дали е облечена во некоја елегатна тоалаета или некој костим за капење.

Деновиве  завршува летото, па наместо бикини ќе треба да ги подготвиме есенските и зимските алишта.

Меѓутоа, девојката на „Лото“ за крајот на летото уште еднаш се соблече во бикини во сина боја.

 

View this post on Instagram

 

Shades of blue ? • #ChasingTheSummer #fewmoredaysleft #azzuro #blue #bluesky #seasalt #sandybeaches #alwayssummer #? #? #?

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay) on

Коронавирус