недела, 5. декември 2021. Вести денес: 93
home Познати

Жежок кадар од задникот на Миа Костова по гаќички (фото)

Жежок кадар од задникот на Миа Костова по гаќички (фото)

Независно што и да се случува во нејзиниот живот, Миа Костова секогаш умее да одвои простор за разубавување и разгалување.

Можеби не е љубител на напорните тренинзи во тееретаните, но затоа е голем почитувач и посетител на салоните за убавина. Бидејќи летото е пред нас, Миа навреме почна со третмани на телото, применувајќи ги насовремените апарати.

Како една од најактуелните познати дами на Инстаграм, Миа редовно за следбениците ги објавува своите секојдневни активности, а овој пат расоблечена по гаќички сакаше да покаже дека прави третман против целулит.

За дамите ова беше препорака, а припадниците на посилниот пол пак, исплакнаа очи.

Инаку, деновиве Миа беше актуелна во домашните медиуми поради непријатната случка која ја доживеа на Свети Наум во Охрид кога по нејзиното здравје интервенираше брзата помош.

извор: vistina.com.mk

Коронавирус