вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Жешко во спалната соба на Кристина Димитриевска: Мисицата „гори“ во постела стегната во жартиери и боди од кои погледот останува фиксиран (фото)

Жешко во спалната соба на Кристина Димитриевска: Мисицата „гори“ во постела стегната во жартиери и боди од кои погледот останува фиксиран (фото)

Балканската мисица, фитнес инструкторка, модел и пејачка во обид, Кристина Димитриевска која исто така е позната и како поранешна сопруга на пејачот Даниел Кајмакоски, редовно ја интригира јавноста со своите провокативни објави на Инстаграм.

Кристина периодов има доста модни ангажмани како модел и улоги во спотови, па на нејзиниот профил на сопоменатата социјална мрежа редовно ги собира симпатиите на следбениците.

Дека е згодна и атрактивна е и повеќе од евидентно, а таа свесна за својата појава и физичка маркантност, тоа вешто знае да го истакне.

Овој пат, меѓу најновите фотографии каде позира за еден бренд за долна облека, Кристина е легната во постела каде носи црни жартиери во комбинација со принт боди во боја на кожа кое дополнително го нагласува еротскиот момент од целата замисла.

Дека вака или така се насладува во креветот, симболично покажа со чинјата шпагети кои и го правеа меракот.

Очекувано, објавата „гореше“ од коментари со симболи од пламенчиња кои не се штедеа да ги остават ниту припадничките на понежниот пол.

Најнови вести

Локални избори 2021