четврток, 8. јуни 2023. Вести денес: 1
home Познати

Жешката сопруга на Икарди имала секс-афера со Марадона (ВИДЕО)

Жешката сопруга на Икарди имала секс-афера со Марадона (ВИДЕО)

Сопругата на Мауро Икарди, Ванда Нара и еден од најдобрите фудбалери на сите времиња Марадона имале секс афера пред 12 години.

Двајцата се сретнале пред 12 години, кога секасапилната блондинка имаше 19 години.

Аргентинсите медиуми за оваа секс афера пишуваа уште пред 12 години, но сега аргентинската актерка Марта Легранд повторно ја актуелизираше.

-Ручав во еден хотел во Мар де Плата кога ми пријде Ванда и ме праша зошто не ја викам во емисија. Ја прашав дали таа имаше секс со Марадона? Не можев да спијам од нив. Беа покрај мојот апартман и беа толку бучни што не можеше да се спие. Изгледаше како да го реновираат апартманот, открива Марта.

Ова се случило во февруари 2006 година, кога Ванда беше аргентинска старлета. Сега е сопруга на Мауро Икарди и има функција на негов менаџер.

Најнови вести