среда, 7. декември 2022. Вести денес: 134
home Познати

Жешката девојка на Санчез вака го подготвува своето момче за новата сезона во Манчестер (ФОТО)

Жешката девојка на Санчез вака го подготвува своето момче за новата сезона во Манчестер (ФОТО)

Играчот на Манчестер Јунајтед Алексис Санчез овие денови се наоѓа во Бразил каде што ја одржува својата форма вежбајќи на секаков начин, а помагајќи му убавата негова девојка Мајте Родригез.

Теретаната во која вежба овие денови поседува одличен поглед кон плажата Копакабана во Рио де Женеиро.

А судејќи по фотографиите кои ги прикачи фудбалерот на својот Инстаграм профил тој се повеќе е мотивиран да вежба поради неговата понежна половина која секогаш е до него.

Парот во врска е од минатата година иако тоа до почетокот на оваа година умешно го криеја од јавноста.

? R I O ?

A post shared by Mayte Rodriguez (@mmayte_rodriguez) on

Qatar 2022