недела, 26. септември 2021. Вести денес: 106
home Познати

Жешка провокација: Со топлес фотографија пејачката возврати на гласините кои кружат за неа

Жешка провокација: Со топлес фотографија пејачката возврати на гласините кои кружат за неа

Една од најатрактивните учесници на „Задруга“, пејачката Риалда Карахасановиќ, ги израдува своите фанови со нова жешка фотографија на социјалната мрежа Инстаграм.

Пејачката со изразени облини се соблече топлес, го сврте грбот, а задникот во преден план привлече посебно внимание.

– Мојата „реакција“ на вашите „теории“ – напиша таа.

Таа е во центарот на вниманието откако неколку нејзини поранешни цимери во „Задруга“ почнаа лошо да зборуваат за неа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rialda (@queenrialda)

Коронавирус