вторник, 27. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

„Жешка“ поза на Милица Тодоровиќ: Облече хеланки,па ги растегна нозете – сите ја коментираат нејзината задница (ФОТО)

„Жешка“ поза на Милица Тодоровиќ: Облече хеланки,па ги растегна нозете – сите ја коментираат нејзината задница (ФОТО)

Милица Тодоровиќ, која неодамна се најде во центарот на вниманието на јавноста поради папарацо-фотографиите на кои беше фатена со новоразведениот Југослав Кариќ, ги запали мрежите со серија нови фотографии од нејзиниот дом.

Имено, пејачката облека спортска опрема и се растегнувала во дневната соба, а нејзините следбеници биле воодушевени од кадрите што ги споделила на својот Инстаграм.

Погледот на многумина се задржал кон задникот на Милица.

Коронавирус