четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 162
home Познати

ЖЕШКА И ПРОВОКАТИВНА: Новите секси фотографии покажуваат зошто Ѓоковиќ е лудо вљубен во неа (ФОТО)

ЖЕШКА И ПРОВОКАТИВНА: Новите секси фотографии покажуваат зошто Ѓоковиќ е лудо вљубен во неа (ФОТО)

Дека не може само Новак Ѓоковиќ да се пофали  со убава сопруга доказ е повеќегодишната девојка на неговиот брат Ѓорѓе Ѓоковиќ.

Станува збор за Тијана Ралиќ, која веќе сите ја нарекуваат нова снаа на познатото семејство.

Таа заедно со својот партнер е во Занзибар, а во галеријата погледнете ги најпровокативните фотографии.

Heaven ? @goldzanzibar ❤️

A post shared by ? (@tijanaaar) on

Silence says a lot more than you think ? #travel

A post shared by ? (@tijanaaar) on

Oceanholic ?? photo by my dear sister @jovanaaar

A post shared by ? (@tijanaaar) on

Smell the sea and feel the sky ???

A post shared by ? (@tijanaaar) on

One more photo in this beautiful dress ??

A post shared by ? (@tijanaaar) on

Коронавирус