понеделник, 10. мај 2021. Вести денес: 0
home Познати

Жешка и неодолива: Српската водителка со својот бомбастичен изглед предизвика вистинска „бура“ на реакции на социјалните мрежи (ФОТО)

Жешка и неодолива: Српската водителка со својот бомбастичен изглед предизвика вистинска „бура“ на реакции на социјалните мрежи (ФОТО)

Водителка Јелена Јеремиќ знае како да ја разгори фантазијата кај припадниците на посилниот пол.

Имено, таа со една фотографија која што ја објави на социјалната мрежа на Инстаграм предизвика бура на реакции кај нејзините обожаватели.

Не само што мажите ја обожаваат, а и многу жени можат да и позавидат на нејзиниот бомбастичен изглед.

Освен фотографијата на која што изгледа жешко и неодоливо, таа остави и совет до своите обожаватели и следбеници.

Имено, во описот на фотографијата таа напиша дека „жената треба да изгледа како да ја следат 100 пара машки очи, во секој момент…“!

Секој ќе се согласи дека Јелена изгледа неодоливо и секси.

Во продолжение можете да ја погледнете фотографијата од водителката Јелена Јеремиќ која што предизвика бура н реакции на социјалните мрежи.

Коронавирус