понеделник, 12. септември 2022. Вести денес: 115
home Познати

„Жено што ни правиш“: Кога ќе ја видите во минијатурно бикини во кревет пејачката од „Хурикејн“ ќе ви се крене притисокот (ФОТО)

„Жено што ни правиш“: Кога ќе ја видите во минијатурно бикини во кревет пејачката од „Хурикејн“ ќе ви се крене притисокот (ФОТО)

Популарната пејачка Ивана Николиќ која е дел од групата „Hurricane“ важи за една од најдобрите пејачки во соседна Србија, особено и за една од најсексапилните.

Во овие моменти таа е на одмор од каде објави провокативна фотографија од креветот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Nikolic (@ivana_boom_nikolic)

Ивана позираше во зелено минијатурно бикини кое и откри повеќе од колку што покри, па таа предизвика буквално земјотрес на социјалните мрежи.

„Жено што ни правиш“, се само дел од коментарите под нејзината фотографија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivana Nikolic (@ivana_boom_nikolic)

Најнови вести

Коронавирус