вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 158
home Познати

Жените веќе се испотија: Орландо Блум повторно г*л – тоа што му го порача неговата сопруга Кети Пери го изнасмеа светот (ФОТО)

Жените веќе се испотија: Орландо Блум повторно г*л – тоа што му го порача неговата сопруга Кети Пери го изнасмеа светот (ФОТО)

Популарниот актер објави фотографии од летниот одмор, на една од фотографиите големиот заводник позира без ниту едно парче облека на себе.

Орландо е завртен со грб кон камерата, а стратешкото место е покриено со емотикон од прска.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orlando Bloom (@orlandobloom)

Сопругата на Орландо, светската музичка ѕвезда Кети Пери реагираше на фотките на својот споруг со коментар:

-Бебо те оставив само на два дена, напишала Кети под фотографиите.

Локални избори 2021