среда, 7. декември 2022. Вести денес: 177
home Познати

Жените полудеа по третманите на српската пејачка која зад себе има три брака и две деца- вакво тело во бикини секој би посакал (ФОТО)

Жените полудеа по третманите на српската пејачка која зад себе има три брака и две деца- вакво тело во бикини секој би посакал (ФОТО)

Српската пејачка Наташа Беквалац важи за една од најсексапилните пејачки на естрадата.

Таа од неодамна е на строг режим на исхрана иако тоа не и е потребно на пејачката.

По бурниот развод и раѓањето на втората ќерка таа го донесе своето тело до совршенство, па сега го покажа и во костим за капење.

Пејачката инаку откри и дека е на антицелулитни третмани што е уште еден подвик за жените кои сакаат да бидат како неа.

Qatar 2022