сабота, 15. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Жените останаа хипнотизирани: Саша Ковачевиќ ги покажа стомачните мускули, па пешкирот му се слизна премногу (ФОТО)

Жените останаа хипнотизирани: Саша Ковачевиќ ги покажа стомачните мускули, па пешкирот му се слизна премногу (ФОТО)

Српскиот пејач Саша Ковачевиќ се замота во пешкир, па позираше пред огледало.

Жените гледаат во оваа глетка како хипнотизирани, затоа што пејачот има совршени стомачни мускули.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

…..

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic) on

Коронавирус