понеделник, 25. септември 2023. Вести денес: 69
home Познати

Жените не можат да му одолеат: Цел свет го знае татко му, а неговото време допрва доаѓа (ФОТО)

Жените не можат да му одолеат: Цел свет го знае татко му, а неговото време допрва доаѓа (ФОТО)

Него го знае цел свет, бидејќи важи за еден од најдобрите светски вокали.

Неодамна во светот на музиката влезе и неговиот син, наследникот на Андреа Бочелин, 22- годишниот Матео.

Покрај тоа што одлично пее, Матео и одлично изгледа, а жените се веќе луди по него- велат неговото време допрва доаѓа.

Инаку, Марио кој на социјалните мрежи веќе стана миленик на жените, е син на Андреа и неговата прва сопруга Енрике Цензати.

 

Најнови вести