вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 1
home Познати

Жени земете воздух длабоко- од новиот брутален имиџ на Бали Бег ќе ви се слоши во буквална смисла на зборот (ФОТО)

Жени земете воздух длабоко- од новиот брутален имиџ на Бали Бег ќе ви се слоши во буквална смисла на зборот  (ФОТО)

Еден од најпопуларните турски актери Бурак Озчивит на својот Инстаграм профил сподели фотографија од која речиси полудеа жените.

Имено Бурак во последно време ја пушти косата и сега ја врзува во пунџа со што го следи светскиот машки тренд по кој полудеа жените.

На фотографијата се гледа како позира на тераса облечен во бела маица и црни пантолани, а актерот за само неколку часа доби милиони лајкови.

Фановите на актерот му порачаа дека е сладок, згоден и талентиран актер.

Коронавирус