сабота, 8. август 2020. Вести денес: 0
home Познати

Жени отворете убаво очи- од новата трансформација на Саша Ковачевиќ нема да ви биде добро, особено од овој дел на неговото тело (ФОТО)

Жени отворете убаво очи- од новата трансформација на Саша Ковачевиќ нема да ви биде добро, особено од овој дел на неговото тело (ФОТО)

Познатиот српски пејач Саша Ковачевиќ се одлучи да направи голема промена на себе си и целосно го промени својот изглед.

Големата промена не издржа и веднаш ја сподели со фановите на својот Инстаграм профил па доби стотици коментари.

Имено тој се реши да ја бојадиса косата следејќи го светскиот тренд, а истата и ја скратил и ја променил вообичаената фризура.

 

View this post on Instagram

 

Just a little bit of grey 😂😂😂 What do you think…?! 😉 #sasakovacevic #skmedia #newhaircut #grey hair by: @sasha_dujic

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic) on

„Ау брате што си направил?“, „Како да не си ти“, се само дел од коментарите упатени до пејачот.

Коронавирус