сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 68
home Познати

Жената на Вил Смит ги воодушеви фановите (ФОТО)

Жената на Вил Смит ги воодушеви фановите (ФОТО)

Џејда Пинкет Смит, сопругата на познатиот актер Вил Смит, на својот Инстаграм профил објави фотографија која бројните фанови ги остави без здив.

Таа позираше на јахта во бикини и го покажа своето совршено тело. Инаку таа има 47 години и уште еднаш покажа дека може добро да се изгледа и во петата деценија.

Коронавирус