среда, 23. јуни 2021. Вести денес: 78
home Познати

„Жена од Султана“ го запали Инстаграм: Се разголе и ги разгори машките фантазии (ФОТО)

„Жена од Султана“ го запали Инстаграм: Се разголе и ги разгори машките фантазии (ФОТО)

Пејачката Тијана Милентијевиќ постигна голема популарност благодарение на песната „Жена од Султана“, која што стана една од најслушаните во целиот регион.

Освен со својот глас, таа внимание привлекува и со својот физички изглед, а важи и за една од најубавите млади пејачки на српската естрада.

Атрактивната пејачка често на социјалните мрежи објавува објавува провокативни фотографии, притоа разгорувајќи ја машката фантазија кај припадниците на посилниот пол.

Имено, таа на социјалната мрежа на Инстаграм објави фотографија додека лежи во кревет а интимните делови ги покрива само со бел чаршав.

Мора да се признае дека пејачката со ваквата фотографија ја разгори фантазијата кај нејзините следбеници, па речиси и кај сите припадници на посилниот пол.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија