петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 147
home Познати

Жена мачка: Теодора Џаферовиќ ги полуде мажите со досега несекојдневно секси издание (ФОТО)

Жена мачка: Теодора Џаферовиќ ги полуде мажите со досега несекојдневно секси издание (ФОТО)

Пејачката Теодора Џаферовиќ со своите хитови и нејзиниот сексапил за кратко време успеа да ја освои публиката. Поранешната учесничка во „Задруга“ уште еднаш покажа со што располага, овој пат во провокативен костим.

Имено, Теодора за еден нејзин настап се облекла во жена мачка, при што на себе носеше панталони со леопард принт.

-Гррр, напиша пејачката на социјалните мрежи.

Најголем број на коментари пејачката ги доби од припадниците на посилниот пол.

„Каква мачка“, напиша еден нејзин обожавател.

Коронавирус