петок, 29. јули 2022. Вести денес: 125
home Познати

Жељко и Јована купуваат луксузна вила- од нејзината сума ќе ви се сврти во главата (ФОТО)

Жељко и Јована купуваат луксузна вила- од нејзината сума ќе ви се сврти во главата (ФОТО)

Познатиот српски пејач Жељко Јоксимовиќ и водителката Јована веќе подолго време се во преговори да купат луксузна вила, пишуваат српските медиуми.

Водителката и пејачот кој во моментов живеат во дуплекс стан, откако добија близнаци очигледно сакаат повеќе комфор и се размислуваат да купат вила во елитниот дел на Белград.

Имено парот сака да купи вила која чини околу 2 милиони евра, а во куќата ќе се преселат Коста, Срна, Ана кои ќе имаат свои соби, како и Мина ќерката на пејачот од првиот брак.

Коронавирус