вторник, 1. декември 2020. Вести денес: 2
home Познати

Збунетиот Андрија се издаде каде заглавил доцна во ноќта, а кога ќе видите и вие ќе застанете во одбрана на неговата девојка (ФОТО)

Збунетиот Андрија се издаде каде заглавил доцна во ноќта, а кога ќе видите и вие ќе застанете во одбрана на неговата девојка (ФОТО)

Андрија Милошевиќ повторно ги изненади фановите откако им откри каде завршил доцна во ноќта.

Тој под фотографијата напиша „опаа…“, а како и секогаш тој предизвика лавина од коментари на социјалните мрежи.

Според фотографијата Андрија се фотографираше пред стриптиз клуб, а многумина се запрашаа дали ова ќе и го пренесе на својата долгогодишна девојка, погледнете.

Opa…

A post shared by andrijamilosevic_official (@andrijamilosevic_official) on

Најнови вести

Коронавирус