четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 118
home Познати

Зборови кои болат: Емотивна порака од сопругата на Маринко Роквиќ (ФОТО)

Зборови кои болат: Емотивна порака од сопругата на Маринко Роквиќ (ФОТО)

Пејачот Маринко Роквиќ почина на 6-ти ноември, а тагата на неговите најблиски е огромна.

На својот Инстаграм профил се огласи и сопругата на пејачот, Славица Роквиќ, која на заедничка фотографија напиша:

„Не, ти никогаш не можеш да заминеш од мене, ангелу мој!

Најнови вести

Коронавирус