понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 164
home Познати

Заводникот заработува милиони: Бали Бег освен актерството има и нова професија

33-годишниот Бурак оствари соработка со познатата светска пејачка Ина и сними дует за потреба на рекламна кампања која ги воодушеви фановите.
Заводникот заработува милиони: Бали Бег освен актерството има и нова професија

Еден од најпосакуваните турски актери, Бурак Озџивит кој ние го запознавме во улогата на Бали бег, покрај глумата има уште еден голем талент-пеењето.

33-годишниот Бурак оствари соработка со познатата светска пејачка Ина и сними дует за потреба на рекламна кампања која ги воодушеви фановите.

Ова не е прв пат актерот да ги покаже јавно своите вокални способности.

Тој заедно со својата прекрасна сопруга сними дует за потребите на филмот во кој тие двајца имаа главни улоги.

Ve ❤

A post shared by Burak Özçivit?? (@burakozcivit) on

Со оглед на тоа дека Буран заработува вртоглави суми на пари од своите улоги, овој рекламен спор во кој пее, сигурно ќе му донесе цело богатство.

Ина во новата песна ќе пее на турски јазик.

Најнови вести

Коронавирус