петок, 21. јануари 2022. Вести денес: 0
home Познати

Застана во невообичаена поза, па се пофали дека не носи гаќички: Девојката на Роналдо ќе ве препоти за неколку минути (ФОТО)

Застана во невообичаена поза, па се пофали дека не носи гаќички: Девојката на Роналдо ќе ве препоти за неколку минути (ФОТО)

Девојката на Кристијано Роналдо секојдневно ги изненадува своите фанови на Инстаграм со својата витка става и сексапилен изглед.

Наводите дека Кристијано Роналдо силувал девојка речиси и да не влијаат на нив, парот секојдневно е заедно, објавуваат семејни фотографии, а тие ја прославија и ноќта на вештерките.

Георгина Родригез е заразена по вежбањето и одржувањето на линијата, па на Инстаграм често објавува фотографии од теретана.

Последната нејзина фотографија сепак ги изненади сите бидејќи не станува збор за некоја справа, туку за балетски кондури и секси облека за вежбање, а според многумина таа не носела ниту гаќички, погледнете:

Најнови вести

Коронавирус