среда, 14. септември 2022. Вести денес: 2
home Познати

Заработува милиони и живее луксузно, но ретко кој ја знае: Таа е сестрата на Џенифер Лопез (ФОТО)

Заработува милиони и живее луксузно, но ретко кој ја знае: Таа е сестрата на Џенифер Лопез (ФОТО)

Линда Лопез има многу успешна кариера, но малкумина знаат за неа. Нејзиното славно презиме е единствено нешто кое често кружи во медиумите и на насловните страници.

Погодувате, Линда е сестра на мега популарната Џенифер Лопез.

Таа е новинарка, но работи и како продуцентка на Еј-Би-Си каналот.

Исто како и сестра ѝ, заработува милиони и ужива во луксузниот живот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lynda Lopez (@lyndalopez08)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lynda Lopez (@lyndalopez08)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lynda Lopez (@lyndalopez08)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lynda Lopez (@lyndalopez08)

Коронавирус