сабота, 7. декември 2019. Вести денес: 73
home Познати

Заработи милиони истрчувајќи на теренот, а сите мислеа дека е порно актерка- кога ќе дознаете со што се занимава ќе подзинете

Заработи милиони истрчувајќи на теренот, а сите мислеа дека е порно актерка- кога ќе дознаете со што се занимава ќе подзинете

Кинси Волански стана вистинска ѕвезда ширум светот откако се појави на теренот на финалето во Лигата на шампионите оваа година кое се одржа во Мадрид.

По истрчувањето во провокативно бикини речиси гола таа стана милионерка за само неколку секунди и славна низ целиот свет.

Имено таа го стекна големото богатство во пари, но и во следбеници на Инстаграм откако истрча на теренот за време на мечот помеѓу Ливерпул и Тотенхем.

 

View this post on Instagram

 

I tried really hard to have a sexy face and instead I just look like I’m ready for a nap 🤷‍♀️😂

A post shared by Kinsey Wolanski (@kinsey_sue) on

Таа негира дека е дел од порно индустријата, а потврди дека откако излезе на теренот со натпис на нејзините гради промовирајќи го своето момче Виталиј Здровец него го заследиле 32 милиони луѓе.

Вкупната заработка од рекламите на овој сајт им изнесува повеќе од 3.3 милиони евра.

 

View this post on Instagram

 

Did I distract #8 a little too much?

A post shared by Kinsey Wolanski (@kinsey_sue) on

По неколкуте невкусни онлајн сајтови таа вели дека никогаш не се бавела со порнографија, ниту пак позирала топлес.

-Јас сум агент за недвижности и инвеститор. Мојата долгорочна цел е да сочувам се што сум заработила и да инвестирам во недвижности. Сакам да изградам царство и имам приходи за тоа, вели таа.

 

View this post on Instagram

 

Happy Easter 🐣🐰

A post shared by Kinsey Wolanski (@kinsey_sue) on