четврток, 15. април 2021. Вести денес: 164
home Познати

Заработи милиони евра, а Лепа Брена се вози со автомобил од 3.000 евра (ФОТО)

Заработи милиони евра, а Лепа Брена се вози со автомобил од 3.000 евра (ФОТО)

Фолк ѕвездата, Лепа Брена не е зависна од тоа да вози скапи и луксузни автомобили.

Имено, таа беше уловена од екипата на „Папарацо лов“ додека управува со автомобил чија вредност е околу 3.000 евра.

Брена самата седнала зад воланот и тргнала во град, каде што се сретнала со својата колешка Бранка Невистиќ.

Целата јавност можи да се увери дека популарната пејачка живее живот како сите обични луѓе, без скапи автомобили и обезбедување, а тој ден Брена во јавноста се појави и без грам шминка.

Кој би рекол дека една од најпопуларните пејачки во регионот, која што само од продажбата на „Гранд“ заработила неколку милиони евра и која исто така од своите настапи заработува големи хонорари живее просечен живот…

Најнови вести

Коронавирус