понеделник, 23. ноември 2020. Вести денес: 114
home Познати

ЗАПРОСЕНА МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ: Нејзиниот одговор сите ги воодушеви (ВИДЕО)

ЗАПРОСЕНА МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ: Нејзиниот одговор сите ги воодушеви (ВИДЕО)

Откако стана Јутубер, Марија Шерифовиќ не престанува да интригира и да ја смее јавноста.

Имено, победничката на Евровизија сними видео во кое нејзините следбеници имаа можност да и постават прашања.

Меѓу другото, непознат човек напишал: „Сакаш да се омажиш за мене“

Марија одговори на шега и веднаш се согласи: „Имаме договор“.

Овој потег на Марија насмеа многу луѓе и предизвика лавина реакции: „Браво Маро“, „каква кралица си“, „хаххахах те обожавам“ …

Како сето тоа изгледаше погледнете на виеото на 2:40:

Коронавирус