вторник, 20. октомври 2020. Вести денес: 27
home Познати

Жанета е „ракета“: Секси бабамразица со набрекнати брадавици, голи гради и задници за новогодишните празници! (ФОТО 18+)

Жанета е „ракета“: Секси бабамразица со набрекнати брадавици, голи гради и задници за новогодишните празници! (ФОТО 18+)

Празниците доаѓаат, а бугарската манекенката и топ модел Жанета Осипова уште еднаш ги израдува своите обожаватели откако ја соблече облеката, па за час се преобрази во секси баба или поточно секси дадамразица.

Голотијата на раскошната русокоса не и е страна, зашто убавицата и порано се соблекуваше, но, овој пат реши да ги покаже своите бујни атрибути малку поексплицитно и во празнично светло.

Облечена само во црвен џемпер и дедомразовска капа и божиќни чорапчиња, Осисипова најпрвин ги разоткри своите бујни гради, држејќи ја меѓу прстите десната брадавица!

На секоја од следните фотографии бугарскиот модел е се посекси и посекси…  Особено на онаа, на која лазејќи со гола задница во кучешка поза, покажува колкава доза од својот сексапил е подготвена да сподели со своите обожаватели!

За да не ви раскажуваме повеќе одошто можете и самите да видите, погледнете ги фотографиите на слаткото, разголено, шарено шеќерче, на кое секој ден му е Коледе.

извор: vistina.com.mk

Коронавирус