сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 36
home Познати

Заљубена ли е Розга повторно? Обожавателите се прашуваат на кого му ја посвети нежната порака

Заљубена ли е Розга повторно? Обожавателите се прашуваат на кого му ја посвети нежната порака

Хрватската пејачка Јелена Розга на својот Инстаграм профил објави многу нежна и сексапилна фотографија со стихови од песна на Оливер Драгојевиќ.

-Сите нежни зборови на светот ги сочував за тебе, напиша Розга како коментар на објавената фотографија.

Пејачката, по раскинувањето на врската со Стјепан Хаусер, не е видена во заводливо издание.

Хрватските медиуми прашуваат на кого ли Јелена ќе му се предаде во новата 2019 година пеејќи му нежни стихови.

Коронавирус