петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 127
home Познати

Зајадлива јавна преписка меѓу Кејт и Дејвид: Еве како му возврати актерката

Зајадлива јавна преписка меѓу Кејт и Дејвид: Еве како му возврати актерката

Холивудската актерка Кејт Бекинсејл возврати на зајадливата изјава на комичарот Дејвид Спејд (54) за тоа што наводно, таа сака помлади мажи.

Имено, глумицата деновиве на Инстаграм објави видео каде што со својот 20 години помлад колега Пит Дејвидсон (25) си играат со мал гепард. Спејд пак, под снимката прокоментира: Ги сакаш младите!

– Нема да добиеш ништо, дедо!, одговори Бекинсејл, адресирајќи го коментарот лично до него.

Видеото е од снимањето на филмот „Вдовица“, но деновиве се појавија гласини дека меѓу Бекинсејл и Дејвидсон има нешто повеќе од професинална соработка.

Најнови вести