вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Задникот во преден план: Згодната Милица изненади во провокативна поза (ФОТО)

Задникот во преден план: Згодната Милица изненади во провокативна поза (ФОТО)

Популарната пејачка Милица Павловиќ повторно успеа да ја изненади јавноста.

Имено, славната убавица од Лесковац објави сет на нови фотографии на својот Инстаграм профил и предизвика лавина коментари од нејзините следбеници.

Милица изгледа одлично и фановите не ја поштедија од комплименти.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica)

Најнови вести

Локални избори 2021