понеделник, 26. октомври 2020. Вести денес: 99
home Познати

Задникот во преден план: Македонската џудистка позираше во танга (ФОТО)

Задникот во преден план: Македонската џудистка позираше во танга (ФОТО)

Македонската џудистка Христина Ина Дескова привлекува внимание и погледи каде и да се појави. Совршените облини и манекенските пропорции е она што ја краси Ина.

Таа постојано објавува провокативни фотографии и секогаш добива комплименти за својот изглед, а овој пат позираше во бикини.

Најнови вести

Коронавирус