вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 72
home Познати

Задникот е нејзин заштитен знак: Познатата тенисерка повторно провоцира, но овој пат во костим за капење (ФОТО)

Задникот е нејзин заштитен знак: Познатата тенисерка повторно провоцира, но овој пат во костим за капење (ФОТО)

Една од најзгодните тенисерки во светот, Доминика Цибулкова, во последен период е во центар на внимание, откако постојано објавува провокативни фотографии.

Таа денеска реши да објави уште една таква, но на неа се најде и една нејзина пријателка.

 

View this post on Instagram

 

Our kind of twinning ??‍♀️?

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

Коронавирус