среда, 31. мај 2023. Вести денес: 49
home Познати

Задник вреден 100 илјади лајкови: Една од најубавите жени на светот со жешка фотографија ги полуди мажите (ФОТО)

Задник вреден 100 илјади лајкови: Една од најубавите жени на светот со жешка фотографија ги полуди мажите (ФОТО)

Познатата манекенка Бар Рафаели ги распамети сите нејзини следбеници на Инстаграм со провокативна фотографија.

Оваа фотографија за кратко време собра скоро 100 илјади лајкови, но и огромен број на коментари.

Miserable

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

Најнови вести