четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Познати

Заборавете на старата Луна: Го промени имиџот од корен, но и бојата на коса, пејачката во вакво издание со стомак до заби не сте ја виделе

Заборавете на старата Луна: Го промени имиџот од корен, но и бојата на коса, пејачката во вакво издание со стомак до заби не сте ја виделе

Српската пејачка Луна Џогани ужива во петтиот месец од бременоста, а додека го очекува своето прво дете таа ги изненади фановите со својот нов имиџ и изглед.

Имено младата пејачка за српските медиуми изјави дека веќе и поминал тешкиот дел од бременоста и дека сега си посветува време самата на себе.

Луна од кратка коса сега со надоградба доби долга и густа коса која исто така има променета боја, таа стана русокоса.

-И да се знае, не сум се здебелила, само носам широка облека, јас сум згодна трудница, вели во својата објава пејачката.

Коронавирус