петок, 7. октомври 2022. Вести денес: 156
home Познати

Ѝ забија нож во грб: Поранешниот сопруг на Анистон во врска со нејзината пријателка

Ѝ забија нож во грб: Поранешниот сопруг на Анистон во врска со нејзината пријателка

Поранешниот сопруг на актерката Џенифер Анистон, 46-годишниот Џастин Тери е во врска со пејачката Селена Гомез.

Како што пишува магазинот Life & Style, Селена и Џастин се знаат долго време преку заедничкиот менаџер, но се се потполни луди еден за друг.

Иако меѓу инв има разлика од речиси 20 години, тие најмногу се поврзале поради неодамнешните љубовни врски низ кои поминаа.

Гомез во март раскина со Џастин Бибер, а Тери заедно со Анистан соопштија дека за разводот во февруари.

-Во моментот, еден од друг добиваат вистинска емотивна поддршка со оглед дека поминаа низ тешки раскинувања, вели изворот.

 

-Долго се допишуваат навечер и имаат интимни разговори во кои ги планираат своите наредни потези во животот, како и целите во кариерата, вели изворот и додава дека се многу искрени и отворени еден со друг.

Пријателите ги предупредиле бидејќи тоа е голем удар за Џенифер, зашто таа е одлична пријателка со Селена.

-Џен сега е бесна поради нивните заеднички излегувања и се чувствува предадена зашто била уверена оти Селена и е пријателка и ова нема да и го прости, тврдат пријателките на холивудската актерка.

 

Најнови вести

Коронавирус