сабота, 10. декември 2022. Вести денес: 0
home Познати

За влакно ја избегна трагедијата во истиот автомобил во кој загина Шаулиќ, а денес е голема ѕвезда – пејачката има тело од милион долари

За влакно ја избегна трагедијата во истиот автомобил во кој загина Шаулиќ, а денес е голема ѕвезда – пејачката има тело од милион долари

Српската пејачка Теа Таировиќ е пример за пејачка која го привлекува вниманието каде и да се појави.

Многумина ја оспоруваа велејќи дека со нејзината атрактивност постигнува слава, но неколку години наназад таа го докажува спротивното.

Иако обожува да го привлекува своето внимание со сексапилните пози и фотографии таа одлично пее и има безброј на хитови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic)

Овој пат таа повторно е во центарот на вниманието поради новите провокативни фотографии во бикини.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic)

Според фотографиите телото и е апсолутно совршено, а нема маж кој би можел да и одолее, пишуваат српските медиуми.

„Каква си антилопа, газела“, напиша таа под една од фотографиите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tea Tairović (@tea_tairovic)

Qatar 2022