недела, 20. јуни 2021. Вести денес: 0
home Познати

За влакно и избега победата на Евровизија, а фановите кога ја видоа топлес зажалија за тоа – денес е уште посекси, но ретко носи градник и гаќички

За влакно и избега победата на Евровизија, а фановите кога ја видоа топлес зажалија за тоа – денес е уште посекси, но ретко носи градник и гаќички

Претставничката на Евровизија на Кипар од 2018 година речиси се уште една од најсексапилните претставнички што некогаш се појавиле на сцената.

Таа го освој второто место со песната која и до ден денес е голем хит „Фуего“, а и три години по претставувањето на Евровизија е голема мега ѕвезда низ Европа, особено во својата земја.

Таа овие денови повторно е во центарот на вниманието откако се појави во ултра краток фустан, но она што сите го забележаа дека таа не носи градник, а фановите се убедени дека тоа се случува и „таму доле“ и дека таа не носи и гаќички.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eleni Foureira (@foureira)

Инаку таа штом се врати од Евровизија во 2018 година се фотографираше и топлес на плажа со што уште повеќе фановите „зажалија“ што за влакно и избега победата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eleni Foureira (@foureira)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eleni Foureira (@foureira)

ЕУРО 2020

Македонија