четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 107
home Познати

За Сораја не важат правилата на Инстаграм: Наместо да и биде избришана фотографијата, сите ја гледаа само на едно место по туширањето

За Сораја не важат правилата на Инстаграм: Наместо да и биде избришана фотографијата, сите ја гледаа само на едно место по туширањето

Српската старлета Сораја Вучелиќ повторно успеа да направи метеж на социјалните мрежи поради своите разголени фотографии.

Овој пат Сораја објави фотографии по туширање, на која е облечена во проѕирна ноќница со тантела.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

Најнови вести

Локални избори 2021