петок, 30. септември 2022. Вести денес: 163
home Познати

За прв пат објави фотографија од близначките: Јована Јоксимовиќ со емотивна порака го честиташе нивниот прв роденден (ФОТО)

За прв пат објави фотографија од близначките: Јована Јоксимовиќ со емотивна порака го честиташе нивниот прв роденден (ФОТО)

Пред година дена на денешен ден водителката Јована Јанковиќ заедно со пејачот Жељко Јоксимовиќ ги добија близнаците Срна и Ана.

Популарната водителка до сега не објавуваше фотографии од децата, а денеска за прв пат на својот Инстаграм профил објави фотографија со честитка до нив.

-Пред година дена дојдоа на свет, денеска они се мој живот, наш живот, напиша гордата мајка Јоксимовиќ.

 

View this post on Instagram

 

Pre godinu dana došle su na svet…danas, oni su moj život, NAŠ ŽIVOT @zzeljko ❤️❤️❤️

A post shared by Jovana Joksimovic (@jjovanajoksimovic) on

Најнови вести

Коронавирус