среда, 23. јуни 2021. Вести денес: 140
home Познати

За пејачката нема корона криза: Гога Секулиќ на раката носи часовник колку еден стан – еве како изгледа истиот (ФОТО)

За пејачката нема корона криза: Гога Секулиќ на раката носи часовник колку еден стан – еве како изгледа истиот (ФОТО)

Се чини дека нема никаква криза со пејачката Гога Секулиќ, а во прилог на тоа зборува и нејзината последна објава на нејзиниот профил на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Goga Sekulić (@sekulicgoga)

Имено, иако многу нејзини колеги имаат финансиски потешкотии поради пандемијата на коронарниот вирус, Гога воопшто не може да се пожали, бидејќи на раката носи часовник, што, како што напиша, чини неверојатни 39.000 евра.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Goga Sekulić (@sekulicgoga)

-Се шегувам, напиша пејачката, но сепак сакаше да се пофали со моделот што го носеше на раката.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија